Logowanie Przestrzeń kandydata

Posiadam już przestrzeń kandydata

Wyszukiwarka ofert pracy ifm

Jesteś tutaj  :  Strona główna  ›  Lista ofert  ›  Szczegóły oferty

Pracownik produkcji

Informacje ogólne

ifm - close to you

Na poczatku byla pasja, która stanowila sile napedowa dla zalozycieli firmy dazacych do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej jakosci i niezawodnosci oraz oferowania najwyzszego poziomu obslugi. Ta wizja oraz swiadomosc, ze jakosc to znacznie wiecej niz sam produkt, doprowadzila do powstania ifm w pazdzierniku 1969 roku. Zatrudniamy ponad 6700 osób w ponad 70 krajach na calym swiecie.

Badz czescia naszego zespolu jako:

Numer referencyjny: 2018-619

Twoje zadania

• lekka praca na linii produkcyjnej- produkcja złączy i okablowania do czujników,
• praca zespołowa - na jedną linię składa się grupa co najmniej 6 a czasem i więcej osób,
• praca w systemie 3- zmianowym.

Twój profil

• umiejętność wspólpracy w grupie,
• cierpliwość,
• zdolności manualne,
• obsługa komputera,
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym.

Nasza oferta

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
• umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie,
• pomoc w rozwoju zawodowm dla chcących podnosić swoje kwalifikacje i szlifować umiejętności,
• dla studiujących- pomoc w realizacji praktyk,
• pakiet socjalny i dofinansowanie posiłków,
• premie regulaminowe,
• przyjazną atmosferę w pracy.

Badz czescia barwnego, innowacyjnego i dynamicznego zespolu!
ifm ecolink Sp. z o.o
Jadwiga Rzepka
Ul. Polnocna 6
45-805 Opole
Tel: (+48) 77 540 20 00