Anmeldung Bewerberbereich

Ich habe bereits einen Bewerberbereich

Suche nach Stellenangeboten ifm

Startseite  ›  Liste der Stellenangebote  ›  Details des Angebots

Programista C Systemów Wbudowanych

Informacje ogólne

ifm - close to you

Na poczatku byla pasja, która stanowila sile napedowa dla zalozycieli firmy dazacych do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej jakosci i niezawodnosci oraz oferowania najwyzszego poziomu obslugi. Ta wizja oraz swiadomosc, ze jakosc to znacznie wiecej niz sam produkt, doprowadzila do powstania ifm w pazdzierniku 1969 roku. Zatrudniamy ponad 6700 osób w ponad 70 krajach na calym swiecie.

Badz czescia naszego zespolu jako:

w dziale R&D

Numer referencyjny: 2018-565

Twoje zadania
  • Budowanie architektury systemu oraz implementacji,
  • testy wypracowanych rozwiązań,
  • rozwijanie oprogramowania dla nowych produktów zgodnie z technicznymi wymaganiami, normami oraz procedurami od fazy koncepcyjnej do wdrożenia do produkcji seryjnej,
  • rozwijanie oraz implementacja interfejsów użytkowników oraz komunikacyjnych,
  • projektowanie koncepcyjne modułów oprogramowania oraz modelowanie opracowywanych rozwiązań,
  • rozwijanie oprogramowania „embedded” dla różnych platform sprzętowych C,
  • automatyzacja testów oprogramowania,
    integracja oprogramowania z platformą sprzętową,
    prowadzenie oraz udział w Code-Reviews.
Twój profil
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektronika, informatyka i kierunki pokrewne,
  • konieczna wiedza o systemach mikroprocesorowych,
  • komercyjne doświadczenie, jako programista, min. 3 lata,
  • doświadczenie w systemach operacyjnych urządzeń wbudowanych np. (RTOS, Linux, Micrium),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanych,
  • znajomość notacji UM, znajomość urządzeń laboratoryjnych (oscyloskopy, multimetry, zasilacze laboratoryjne).
Nasza oferta

Możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych technologii dla automatyki przemysłowej,
konkurencyjne wynagrodzenie, w tym atrakcyjny system premiowy oraz pakiet socjalny,
profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
ciekawe i ambitne projekty z możliwością praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
stabilną formę zatrudnienia,
przyjazną atmosferę w pracy,
elastyczny czas pracy,
pracę w międzynarodowym zespole.

Badz czescia barwnego, innowacyjnego i dynamicznego zespolu!
ifm ecolink Sp. z o.o
Jadwiga Rzepka
Ul. Polnocna 6
45-805 Opole
Tel: (+48) 77 540 20 00